Hydroizolacja Kraków – zapoznaj się z ofertą firmy Bud-Prajs

Jesteśmy firmą działająca w branży remontowo-budowlanej od dawna, a jednym z najpopularniejszych zleceń, które wykonujemy kompleksowo w ostatnich latach, jest hydroizolacja Kraków. Zajmujemy się izolacją ścian fundamentowych zarówno pionowych, jak i poziomych. Priorytetem dla nas jest staranne wykonywanie, każdej zleconej nam hydroizolacji, dlatego projekty remontowe realizowane przez naszych specjalistów- doświadczonych fachowców – wyróżniają się niezwykłą starannością wykonania.

Co więcej, realizowane przez nas usługi kraków mogą być zamówione zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmowych. Bez względu na wielkość zlecenia – podejmiemy się go z przyjemnością i zrobimy to zawsze z taką samą troską i zaangażowaniem.

Hydroizolacja ścian fundamentowych w Krakowie i okolicach

Jako doświadczeni profesjonaliści stosujemy zróżnicowane metody, pozwalające nam idealnie dopasować najbardziej właściwą formę hydroizolacji do bieżących potrzeb. Pozwala nam to na możliwość zaoferowania Państwu zarówno wykonania pełnej hydroizolacji od podstaw, jak i mniejszych prac o doraźnym charakterze.

Dlaczego wykonana przez nas hydroizolacja?

 • pomaga pozbyć się wilgoci z budynku (w tym grzybów i pleśni)
 • zaizolowane mury są wytrzymałe i przetrwają wiele lat bez uszkodzeń

Jak zostało wymienione powyżej, dzięki doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie zaproponować różny zakres wykonywanych prac przy izolacji pionowej i poziomej, które są dopasowane do indywidualnych warunków budynków.

Hydroizolacja w KrakowieW szerokiej gamie naszych realizacji warto wyszczególnić prace, takie jak:

 • iniekcja krystaliczna i ciśnieniowa
 • hydroizolacja Kraków – drenaż budynku
 • izolacja strukturalna
 • hydroizolacja fundamentów – iniekcja kurtynowa
 • hydroizolacja – podcinanie murów
 • wykonanie lub odtwarzanie izolacji pionowej w sposób tradycyjny
 • izolacje przeciwwodne
 • hydroizolacja dachów płaskich tarasów balkonów

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że bez względu na to, która z wyżej wymienionych bądź innych metod izolacji zostanie dopasowane do indywidualnego zlecenia – zawsze wykonamy ją profesjonalnie i zgodnie z najwyższymi standardami. Efekt przewyższy Państwa oczekiwania – ciesząc w sposób długoterminowy właściwą izolacją i związanym z tym brakiem wilgoci w budynku.

Pionowa hydroizolacja fundamentów

Jedną z naszych flagowych usług jest właśnie hydroizolacja pionowa. Niesamowicie istotna, biorąc pod uwagę fakt, że budowanie dowolnego budynku opiera się właśnie o jakość fundamentów, które mają bezpośredni kontakt z gruntem, czyli są narażone na bezustanne działanie wody oraz wilgoci. Jeśli fundamenty nie zostaną zaizolowane we właściwy sposób, będą wchłaniać każdą ilość wilgoci niczym gąbka, co nie tylko stwarza idealne warunki do rozwoju grzybów i pleśni (korozja biologiczna), ale powoduje zniszczenie materiału o dużym zasięgu. Zatem, aby wytrzymałość fundamentów nie była zagrożona, niezbędna jest właściwa ich izolacja. Z przyjemnością zajmiemy się tym zadaniem! Hydroizolacja pionowa fundamentów na obszarze takim jak Kraków i okolice to po prostu absolutnie nasza specjalność!

Pozioma hydroizolacja fundamentów

Fundamenty mogą zostać zaizolowane również w sposób poziomy. Przeciwwilgociowa pozioma izolacja to sposób na ochronę budynku przed wodą, która nie wywiera ciśnienia. Zalecamy naszym Klientom skorzystania z tego rodzaju hydroizolacji w sytuacji, gdy fundamenty są umiejscowione powyżej poziomu wód gruntowych. Jeśli mamy do czynienia z osadzonymi poniżej tej linii – bardziej odpowiednia do zastosowania będzie już wyżej wspomniana pionowa izolacja.

Wykorzystywane systemy hydroizolacji w Krakowie

Pionowa hydroizolacja KrakówAby odpowiedzieć na wysokie wymagania Klientów, zapewniamy dostęp do hydroizolacji różnego rodzaju, realizowanych zarówno na betonowych, jak i stalowych powierzchniach. Gwarantujemy też, że wykonana przez nas izolacja w efekcie tworzy powłokę, która wyróżnia się wysoką odpornością na negatywne oddziaływanie środowisk agresywnych, ze szczególnym uwzględnieniem mediów chemicznych.

Nasze hydroizolacje sprawdzą się znakomicie nawet tam, gdzie mamy do czynienia z konstrukcjami o naprawdę wysokim i stałym obciążeniu wodą bądź ściekami, w tym jeśli chodzi o:

 • zbiorniki oczyszczalni ścieków
 • taśmociągi
 • rurociągi

Zachęcamy do kontaktu z nami – umówimy się na wstępne konsultacje, na podstawie których będzie można dobrać właściwy do danych warunków sposób izolacji.

Polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy (mail, nazwisko, adres) są chronione.
Polityka cookies: przeczytajcie także o zabezpieczeniu plików cookies.