Remonty kominów Kraków – oferta i cennik firmy Bud-Prajs

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej firmy, która oferuje szeroko rozumiane remonty kominów w Krakowie, warto jest zwrócić się właśnie do nas! Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, profesjonalną, wyspecjalizowaną kadrą, a także doskonałym zapleczem technicznym, które umożliwia nam działać szybko, sprawnie i bez utrudnień. Nasza firma to doskonały wybór – nie boimy się wyzwań i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom klientów. Oferując fachowe usługi na terenie Krakowa oraz najbliższych okolic, kładziemy nacisk na terminowość, sprawną pracę, a także satysfakcjonujące i długotrwałe rezultaty.

Remonty kominów – dlaczego jest to tak ważny proces?

Remont kominów KrakówKomin jest bardzo ważnym elementem instalacji grzewczej, gdyż jego sprawność w bezpośredni sposób przekłada się na zdrowie i samopoczucie domowników. Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, lecz niewydajny, zużyty lub uszkodzony przewód może sprawić ogromny problem dla wszystkich lokatorów.

Z racji, że kominy praktycznie nieustannie poddawane są intensywnej eksploatacji, wchodząc w kontakt nie tylko z parą wodną, ale także silnie reaktywnymi produktami spalin, należy poddawać je regularnej kontroli. Nawet najwytrzymalsze materiały mogą z biegiem czasu stracić na swojej funkcjonalności – do tego dochodzą również uszkodzenia mechaniczne, nie zawsze bezpośrednio związane z samym kominem.

Jeśli tylko mają Państwo podejrzenia co do nieprawidłowego funkcjonowania przewodu kominowego – warto jest bezzwłocznie rozważyć stosowną naprawę komina. W ten sposób, nie tylko pomniejsza się ryzyko nadwyrężenia swojego zdrowia, ale także ogranicza rachunki związane z samym ogrzewaniem. Jak wiadomo, szczelny, w pełni sprawny komin pozwala na efektywniejsze spalanie, co przekłada się na większą wydajność energetyczną.

Najczęstsze przyczyny niesprawności przewodów kominowych – czego się wystrzegać?

Tak naprawdę, do uszkodzeń komina może dojść z bardzo różnych powodów, dlatego nawet posiadacze kompletnie nowej instalacji powinni się wystrzegać usterek. Rzecz jasna, nasza oferta obejmuje nawet ciężkie przypadki – nie boimy się wyzwań i chętnie podejmiemy się wymagających zleceń.

Awarie komina najczęściej mają związek z:

  • Nieprawidłowo wykonaną instalacją – zły dobór materiałów, nieodpowiednie ułożenie cegieł czy nieszczelności w spoinach wymagają gruntownych napraw, które podniosą wydajność całego przewodu.
  • Brakiem kompatybilności kotła – kotły grzewcze występują w wielu wariantach, a w zależności od stosowanego paliwa czy intensywności procesu spalania, muszą być one dopasowane do innych przewodów. Czasem kwestia ta bywa jednak bagatelizowana, prowadząc do nadwyrężenia całej instalacji.
  • Zawilgnięciem przewodu – jeśli komin nie jest odpowiednio uszczelniony i zabezpieczony przed opadami atmosferycznymi, może zacząć przedostawać się do niego woda, która ma fatalny wpływ na cały układ. Sytuacja ta wymaga podjęcia się zdecydowanych działań i stosownych napraw.

Nie jest warto zwlekać ze stosownym remontem komina – wydajny komin jest bardzo ważny, dlatego powinno się przyłożyć dostatecznie dużą uwagę do jego obecnego stanu technicznego.

Remont komina Kraków – co możemy zaoferować?

W zakres naszych usług wchodzą profesjonalne usługi polegające na szeroko rozumianym usprawnianiu i odnowie przewodów kominowych. Po ustaleniu źródła problemu podejmujemy się kompleksowych działań, aby wyeliminować go na stałe.

Remont kominów na terenie KrakowaRenowacji kominów w naszym wykonaniu obejmuje między innymi:

  • uszczelnianie przewodu (także z użyciem nowoczesnej masy żaroodpornej)
  • modyfikacja i przemurowywanie komina
  • montaż wkładów kominowych żaroodpornych oraz kwasoodpornych
  • poszerzanie przekroju przewodu kominowego
  • frezowanie kominów
  • nasady kominowe – montaż
  • montaż systemów kominowych

Po profesjonalnej kadrze, która wchodzi w skład naszego zespołu można spodziewać się owocnej współpracy z miłej atmosferze. Cenimy sobie dobry kontakt z klientem, dlatego stosujemy się do Państwa próśb i sugestii, z uwzględnieniem każdej, indywidualnej sytuacji. Prowadzimy także szczegółową inspekcję stanu komina – zależy nam na tym, aby nasza praca przyniosła oczekiwane rezultaty, a usterka została zlikwidowana szybko i skutecznie.

Wysokiej jakości usługi remontów kominów na terenie Krakowa – dlaczego warto postawić właśnie na nas?

Jesteśmy prawdziwymi specjalistami od napraw i renowacji kominów. Skutecznie obsłużyliśmy już mnóstwo klientów, którzy docenili naszą rzetelność, uczciwość oraz profesjonalizm. Warto jest zatem nam zaufać – zadowolenie klienta to dla nas absolutny priorytet! Co więcej, nieustannie usprawniamy i rozszerzamy naszą ofertę, aby pozostać na bieżąco nawet z najnowszymi technologiami stosowanymi w konstrukcji kominów.

Fachowe usługi w bardzo atrakcyjnych cenach – jeśli mieszkają Państwo w okolicach Krakowa i poszukują sprawdzonej firmy remontowej, my będziemy stanowić strzał w dziesiątkę! Oferujemy błyskawiczne, bardzo skuteczne naprawy, a także stosowne gwarancje, dzięki którym można mieć pewność, że odświeżony komin zachowa swój nienaruszony stan na bardzo długo! Serdecznie zachęcamy zatem do skontaktowania się z nami w celu ustalenia terminu oraz szczegółów zlecenia – zrobimy wszystko, aby problem został rozwiązany jak najszybciej!

Nasza polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane osobowe i dane firmy (mail, nazwisko, adres) są chronione.
Przeczytajcie także o zabezpieczeniu plików cookies.